Bacakların Daha Uzun Görünmesi İçin Öneriler, daha uzun görünmek için, ince uzun bacaklar, kısa bacaklar, boyumu nasıl uzun gösterebilirim, bacakların zayıf görünmesi için, bacakların uzun görünmesi için, uzun görünmek için, uzun bacaklı olmak için, bacakları uzun göstermek için, KISALAR NASIL AYAKKABI GİYMELİ, bacakları ince göstermek için, bacakları daha uzun göstermek için napmalı, bacakları güzel göstermek için, ince bacaklara ne tür pantolon, vücudu güzel göstermek için ne yapmalı, kısa bacaklara alternatif, KISA BOYLULAR NASIL GÖRÜNMELİ UZUN OLMAK İÇİN, kısa bacak öneri, kısa bacak, güzel uzun bacaklar

Artık kısa bacaklarınızdan yakınmayı bırakın. Eğer bacak boyunuzda memnun değilseniz size iyi bir haberim var. bacak boyunuzu uzatabirsiniz. Tabiki fiziksel olarak değil. Daha uzun olduğundan daha uzun gösterebilirsiniz.
Bacak boyunuzu uzun göstermek için bir kaç tane ipucu verelim. Mesela alışverişe gittiğinizde dikine çizgileri olan elbiseler alarak bacaklarınızı oduğundan daha uzun göstermek elinizde. Böylece sadece bir elbiseyle bir oyun yaparak bacaklarınızı uzatın.

Pinstripes ve boru paça pantolonlarla da bacaklarınız daha zuun göstermek mümkündür. Bacakları daha uzun göstermenin bir başka yolu da uzun paçalı pantolonloar giymektir.
– Uzun çizmeler kesinlikle size göre değildir. daha uzun bacaklara sahip olmak istiyorsanız kısa kesilmiş çizmeler giymeniz daha mantıklı olacaktır.
– Gelelim yüksek topuk meselesine; Kısa boylu kişilern vazgeçilmez tercihidir yüksek topuklu ayakkabılar.

Bu onlar için giymek değil iyi bir ikinci hem, bu üst sıkı pantolon ile etek. Basitçe nerede bacak, bacaklarınızın darlığı başlar dikkat çekmek tarzı Bu tür kolayca ağırlık verilecektir. Aksi taktirde ihtiyacınız renk aynı zamanda vücudunuzun uzamış olacak akan iyi bir çizgi tutun.

Bu içerik internet kaynaklarından derlenmiştir

, ,

YORUM KÖŞESİ


11

07 September 2016

Clear all