En gerçekçi iPhone 8 konsepti!

En gerçekçi iPhone 8 konsepti!

iPhone 8’in görüntüsü hakkında her geçen gün yeni bir iddia ortaya atılıyor. Son paylaşılan bir video ile birlikte, en gerçekçi iPhone 8 konsepti de gözler önüne serildi! İşte o görüntüler!

iPhone 8 hakkında bir çok “tahmini” tasarım görüntüsü kullanıcılar ile paylaşılmıştı. Son paylaşılan ise daha öncekilerin hepsinden daha gerçekçi!

En gerçekçi iPhone 8 tahmînî tasarımı!

Son zamanlarda ortada dolaşan söylentiler baz alınarak profesyonel bir tasarımcı tarafından yapılan bu konsept görüntüler ile iPhone 8’in neye benzeyeceğini de aşağı yukarı görmüş olduk.

Yaklaşık olarak hazırlanan bu konsept görüntülerindeki gibi olması beklenen iPhone 8, 10’uncu yıla özel bir tasarımı ile karşımıza çıkacak. Dikey bir şekilde konumlandırılış arka kamerası ve sanal hale getirilmiş Touch ID’si ile dikkatlerini üzerine çekecek olan yeni telefon, iPhone tasarımlarını alışılmışın dışına çıkartacak.

5.8 inçlik çerçevesiz bir OLED ekran ile gelecek olan yeni amiral gemisi kullanıcılara bambaşka bir deneyim sunacak. 2X optik yakınlaştırma özelliğine sahip bir çift kameraya da sahip olacak olan iPhone 8’in en büyük yeniliği ise tamamen çerçevesiz bir ekranının olması ve ve home tuşunun olmamasını…

Kablosuz şarj ve sanal gerçeklik alanında önemli özellikleri barındırması tahmin edilen amiral gemisi, çok ses getireceğe benziyor. Önümüzdeki sonbaharda tanıtılacak olan iPhone 8 konseptini aşağıdaki videodan inceleyebilirsiniz.

Kaynak:Bimeks Blog

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.