Geleceğin Teknolojisi S4 Mini

S4 mini

Birbiri ardına teknolojik yenilikleri kullanıcılara sunarak, hem telefon dünyasında bir dev olduğunu bir kere daha ispatlayan, hem de geleceğin teknolojisini bugünden ürünlerinde kullanan Samsung, S4 Mini telefonu ile de bir telefonda olması gereken tüm özelliklerin boyutunu adeta daha da küçülterek kullanıcıya tekrar sunmaktadır.

 

S4 mini
S4 mini

S4 Mini Tüm Teknolojik Yeniliklere Sahip

İnce tasarımının yanı sıra 4.3 inç ekran özelliği, yüksek performans sağlayan teknolojik üstünlüğü, Android JB 4.2.2 işletim sistemi, 107 gram ağırlığı ile bugün pek çok kullanıcının tüm ihtiyaçlarına cevap veren S4 Mini telefonun diğer özellikleri ise; hareket sensörü, çift çekirdekli işlemci, otomatik odaklanmaya sahip kamera özelliği başta olmak üzere kullanıcıya kolaylık sağlayan zengin servis ve uygulamaları da ChatOn, Active Sync, Game Hub ile fark yaratmaktadır.

Yıllardır ülkemizde mağaza zinciri ile kaliteli ve dünya markası teknolojik ürünleri bizlere sunan vatan Bilgisayar, farkını ortaya sererek internet sitesi ile de tüm teknolojik ürünleri ayağımıza kadar getirmektedir. On line alışveriş olanağını bizlere sunan Vatan Bilgisayar, S4 Mini telefonlara da kolayca sahip olabilmemiz için kampanya ve indirimlerle desteklediği ürünü ödeme kolaylığı ve taksit seçeneklerindeki alternatiflerle bizlere kazandırmaktadır.

Samsung S4 Mini telefon özelliklerini takip edebileceğimiz sitede, kullanıcı yorumlarına bakabilir, fiyat değişikliği durumunda haberdar olmayı talep edebilir, ücretsiz kargo avantajından da yararlanabilirsiniz.

Güvenilir alışverişin adresi olarak üstün hizmet sunumu gerçekleştiren Vatan Bilgisayara http://www.vatanbilgisayar.com/samsung/akilli-telefon web sayfasından hemen ulaşabilir, ürün incelemesine hemen başlayabilir, geleceğin teknolojisi ile şimdiden tanışabilirsiniz.

 

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.