İdrar Yanması – İdrar Yanması Tedavisi, idrarda yanma, idrarda yanma tedavisi, idrar yanması nasıl geçer, idrar yanmasına ne iyi gelir, idrarda yanma nedenleri, ibrahim saraçoğlu idrar yanması, idrardan sonra yanma, idrar yanması tedavisi, idrarda yanma nasıl geçer, idrar yanması, idrarda yanma bitkisel tedavi, idrar yanmasi, ayak yanmasına ne iyi gelir, idrar sonrası yanma, kadınlarda idrar yanması, idrar yanmasinin nedenleri, idrarda yanmaya ne iyi gelir, idrarda yanma tedavi, idrar yanmasına çözüm, idrar yanması bitkisel tedavi

İdrar Yanması, İdrar Yaparken Yanma ve Bitkisel Tedavisi
İdrar Yanması İçin Tedavi

Bulunması Gereken Şifalı Bitkiler: Semiz otu, Lahana, Turp, Karpuz, Siyah nohut, Havuç tohumu, Şalgam Tohumu, Bal

Hazırlanış ve Kullanım Reçetesi:

Semiz otu suda kaynatılır. Süzüldükten sonra yemek esnasın­da bir fincan ılık olarak içilir.

Lahana suda haşlandıktan sonra suyu süzülür. Elde edilen sıvı­dan yemek esnasında bir fincan, sabah-akşam aç karma birer bardak içilir.

Rendelenmiş turp ve siyah nohut birlikte kaynatılır. Süzülerek elde edilen sıvı dinlendirildikten sonra hastalık süresince günde iki bardak soğutularak içilir.

Bol bol karpuz suyu içilir.

Havuç tohumu, şalgam tohumu ve lahana tohumu bal ile karış­tırılarak ezilir. Bu karışımdan, macun kıvamına getirildikten sonra hastalık süresince günde üç çorba kaşığı yenir.
Bu içerik internet kaynaklarından derlenmiştir

YORUM KÖŞESİ


11

07 September 2016

Clear all