İlk gecede nelere dikkat edilmelidir, ilk gece nelere dikkat edilmeli, ilk geceden sonra dikkat edilmesi gerekenler, ilk gece nelere dikkat etmeli, ilk gecede nelere dikkat edilmelidir, ilk gecede neye dikkat edilmeli, ilk gece erkeğe düşen görevler, kadına düşen lekeler neasıl çıkar, ilk ilişkiden sonra nelere dikkat edilmeli, ilk geceden dikkat edilmesi gerekenler, ilk geceden sonra korunma, ilk geceden sonra sağlık, ilk günler erkege düşen görevler, kadına düşen görevler, ilk yardımda nelere dikkat edilmelidir ve nelere dıkkat edılmelıdır, ilk seks nelere dikkat edilmeli, ilk ilişkide neye dikkat edilmeli, ilk ilişkide nelere dikkat edilmeli, İlk gecede nelere dikkat etmek gerekir?, düşen hamile kadın, ilk cinsel deneyimde dikkat edilmesi gerekenler

İlk gecede nelere dikkat edilmelidir
Bu yazımızda ilk gecede dikkat edilmesi gerekenler anlatılıyor buyrun
İlk gecede veya başka bir deyimle ilk cinsel ilişkide hem kadına hem erkeğe düşen görevler vardır. Bu ilk deneyimin zevkli ve hatırlandığında güzel duygular uyandıran bir deneyim olması için öncelikle kadının kendini psikolojik olarak rahat ve hazır hissetmesidir. Ayrıca karşı cinsel eşe güven de son derecede önemlidir. İlk deneyim muhakkak ağrılı değildir. Kadın yeterince gevşediğinde, erkek de yumuşak ve hoşgörülü davrandığında ağrısız bir ilk deneyim gerçekleşmesi mümkündür.
Erkek biraz sabırlı davranmalı ve ön sevişmeyi mümkün olduğunca uzatarak vajinanın yeterince sulanması sağlanmalıdır. Bu yolla oluşacak kayganlık sebebiyle penisin vajinaya girişi kolaylaşacaktır. Alternatif olarak, kayganlaştırıcı jel olarak eczanede satılan ve reçetesiz alınabilen kremlerde ilişki öncesi genital bölgeye uygulanabilir.
Kadınların ilk deneyimlerinde en önemli korkularından biride gebe kalmaktır. Bu yüzden erkeğin prezervatif kullanması veya kadının doktoruna danışarak uygun bir korunma yöntemini kullanmaya başladıktan sonra ilişkide bulunması en idealidir.

Bu içerik internet kaynaklarından derlenmiştir

YORUM KÖŞESİ


11

07 September 2016

Clear all