Losemi Kan Kanseri Hastaligi Bitkisel Tedavisi, ömer coşkun lösemi, ömer çoşkun lösemi tedavisi, lösemi tedavisinde bitkisel tedavi, ahmet maranki lösemi, maranki lösemi, lösemi hastalığının bitkisel tedavisi, lösemi tedavisinde kullanılan ilaçlar, losemi neler iyi gelir, lösemiye iyi gelen bitkiler, L, kan kanserinin doğal tedavisi, lösemide beslenme, kanser hastal, ömer coşkun lösemi bitkisel tedavisi, lösemi hastalığına iyi gelen bitkinin adı nedir, kan kan serinde ilk yardım, ahmet maranki kan kanseri, ömer coşkun şifalı bitkiler lösemi all, losemi hastası beslenme, lösemi tedavisinde bitkisel çözüm

Lösemi Kan Kanseri Hastalığı Bitkisel Tedavisi

Bulunması Gereken Şifalı Bitkiler: Kekik, Çavdar unu, Isırgan tohumu, Karabaş otu, Sirke, Bal

Hazırlanış ve Kullanım Reçetesi:

Kekik, suda kaynatıldıktan sonra süzülerek bir süre dinlendiri­lir. Dinlendirilen kekik suyuna bir miktar sirke karıştırılarak tekrar kaynatılır. Elde edilen sıvıya sarımsak suyu ilâve edilerek yemekten sonra bir fincan içilir.

Çavdar unundan lapa yapılır. Hazırlanan bu lapadan tedavi sü­resince yemek arası iki çorba kaşığı yenir.

Isırgan tohumu ile karabaş otunun çiçekleri dövülerek ezilir. Elde edilen karışım, şurup kıvamına gelinceye kadar sulandırılmış bal ile karıştırılır. Hazırlanan bu şuruptan tedavi süresince yemeklerde bir fincan içilir.

Isırgan otunun tohumlan, bal ile karıştırılarak ezilir. Elde edi­len karışım macun kıvamına gelinceye kadar yoğrulur. Hazırlanan bu macundan günde üç çorba kaşığı yenir.
Bu içerik internet kaynaklarından derlenmiştir

YORUM KÖŞESİ


11

07 September 2016

Clear all